• HAKKIMIZDA

ARD KAĞIT BARDAK ÜRETİMİ

Firmamız kuruluşundan bugüne, gelişen, değişen ve büyüyen yapısıyla, farklı sektörlerde müşteri memnuniyeti ve kalite ilkelerinden ödün vermeden faaliyet göstermektedir.

Her geçen gün artan kağıt bardak kullanımına bağlı olarak ihtiyaca çözüm sunuyoruz. Plastik bardaklara göre çok daha sağlıklı, cam bardaklara göre çok daha uygun maliyet çözümleri sunan kağıt bardaklar önemli amaçlara da hizmet ediyor. Baskılı karton bardak çeşitleri ile hem bardağın işlevi kullanılırken hem de reklam yapabilme fırsatı tanıyor.

Okul kantinleri, seyahat firmaları ve otel sektörü gibi geniş kullanım alanına sahip olan yerlerde baskılı karton bardak ile reklam yapabilme fırsatı da sunuluyor.

Misyon/Vizyon :  Müşterilerimizin projemizin her aşamasında %100 müşteri memnuniyeti içerisinde dayanıklı ve sağlam projeler gerçekleştirmek. Gelişime ve değişime açık, firmasıyla bütünleşmiş, katılım gösterebilen çalışanlara sahip olmak ve bu amaca hizmet edecek sistemler kurmak.

Kalite Politikamız : Müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini, en uygun çözümler ile uçtan uca karşılamak,verimliliği sağlamak, çalışan ve müşteri memnuniyetini artırmak, kalıcı müşteriler edinmek.